Gasilsko tekmovanje v trodelnem napadu - Tolmin 2016

V soboto je v Tolminu potekalo tekmovanje v trodelnem napadu katerega so se ga v velikem številu udeležili tudi člani PGD Most na Soči.

V kategoriji članic, članov B ter veteranov so bile naše ekipe brez konkurence in so tako zasedle prvo mesto. Njihove vaje pa so bile kljub temu, da v njihovih kategorijah ni bilo nasprotnih ekip, izpeljane vrhunsko. Največ konkurence je bilo v kategoriji članov A, v kateri je naša ekipa zasedla četrto mesto. Naši člani pa so sedolevali tudi v skupni ekipi častnikov PGD Most na Soči ter Tolmin, ki pa so zasedli tretje mesto. Drugo mesto je na tekmovanju zasedla ekipa PGD Podbrdo prvo mesto pa ekipa PGD Tolmin. Vsi uradni rezultati z časi so dodani spodaj v priponki. Kljub slabemu vremenu, je bilo vzdušje odlično. Zato se bomo tega tekmovanja z veseljem udeležil tudi v prihodnjih letih.